Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jochen Schoeps: Mam ważny kontrakt i chcę zostać w Rzeszowie

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Jochen Schoeps ostatniego sezonu nie zaliczy do najbardziej udanych. Przez kontuzję musiał pauzować, ale powraca już do zdrowia, by w kolejnym znów stanowić o sile Asseco Resovii Rzeszów.

Kontuzja barku wyeliminowała Jochena Schoepsa z walki o mistrzostwo Polski w sezonie 2015/2016. Niemiec doznał tak poważnej kontuzji, że stracił niemal cały sezon.

- Moja rehabilitacja przebiega dobrze, zacząłem ćwiczyć już na boisku, powoli atakują. Na razie wszystko jest w porządku, nie spieszę się, bo chcę być dobrze przygotowany do następnego sezonu - powiedział niemiecki atakujący.

Pomimo osłabienia Asseco Resovia Rzeszów ściągnęła w miejsce Schoepsa Dominika Witczaka. Zawodnik ten jednak nie zagra już w stolicy Podkarpacia, podobnie jak Bartosz Kurek, który nie przedłużył umowy. 

- Wciąż mam ważny kontrakt w Resovii i mam zamiar tam zostać. Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Ja i moja rodzina uwielbiamy tu mieszkać, podoba nam się miasto, klub i kibice. Wszystko jest niesamowite, więc chcę się za to odwdzięczyć, wracając do gry - zapewnił Niemiec.

na Facebooku.

Komentarze (5):

 • ares909 Zgłoś
  Jeżeli Resovia chce walczyć o poważne cele to potrzebuje 2-3 petard. Reszta może zostać. Najlepiej byłoby obstawić przyjęcie i atak. Lemański ok, Masłowski ok. Rossard jest
  Czytaj całość
  zawodnikiem porównywalnym do Śliwki, więc wolę Polaka. Ciekawy jestem, jakie będą dalsze transfery bo przy takim oszczędzaniu budżetu można się pokusić na minimum 2 gwiazdy.
  • jaet Zgłoś
   No właśnie ciekawy jestem czy z tym Perrinem to prawda, bo polityka kadrowa Resovii zaczyna zwyczajnie załamywać. Obstawią się zastępem przeciętniaków, a w trakcie sezonu Kowal będzie
   Czytaj całość
   uprawiał ruletkę. Jeżeli budżet Resovii jest porównywalny do tego ZAKSY, to ktoś odpowiedzialny w Rzeszowie za transfery powinien wziąć w KK korepetycje. Taki sezon jak ten z Ivovicem i Penchevem w rolach głównych szybko się nie powtórzy, już prędzej będzie to wyglądało jak przez kilka ostatnich miesięcy.
   • ares909 Zgłoś
    O Lemańskim też czytałem i uważam, że to dobry transfer. Chodzą plotki, że blisko Resovii jest Gordon Perrin, który podobno już w tamtym sezonie był bliski kontraktu w Rzeszowie. Mam
    Czytaj całość
    nadzieje, że to tylko plotka bo znowu się robi ilość a nie jakość. Rossard też jest zbędny. Trzeba niestety pamiętać o limicie obcokrajowców.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL