Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LPR Volley Piacenza zakontraktowała byłego reprezentanta Kuby

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Działacze włoskiej LPR Volley Piacenza poinformowali o podpisaniu kontraktu z Leonelem Marshallem, doświadczonym przyjmującym, mającym za sobą występy w reprezentacji Kuby.

36-letni Leonel Marshall do zespołu LPR Volley Piacenza powraca już po raz drugi w karierze. Wcześniej Kubańczyk występował w barwach tej ekipy w latach 2000-2007 i 2008-2010. Obecna umowa obowiązywać będzie przez dwa sezony.

- To trochę jak powrót syna marnotrawnego - przyznał z uśmiechem prezes klubu z Piacenzy Guido Molinari. - Mówiąc poważnie, dziękuję za wybranie naszej oferty, mimo kilku lepszych propozycji. Leonel powraca do drużyny, która przyczyniła się do jego rozwoju.

Leonel Marshall miniony sezon spędził w lidze chińskiej reprezentując barwy Beijing Volleyball. Wcześniej natomiast występował w Arkasie Izmir, z którym zdobył mistrzostwo Turcji, będąc podstawowym siatkarzem tego zespołu.

ZOBACZ WIDEO #dziejesienazywo. Odrodzenie polskich siatkarzy. "Kadra była bliska śmierci, teraz są piekielnie mocni"

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • GreenArrow Zgłoś
  Legenda tego zespołu jak i światowej siatkówki. Leo w latach świetności stanowił granicę nie do przebrnięcia dla wielu blokujących. Kapitalny kiedyś zasięg teraz nieco stopniał, ale
  Czytaj całość
  z latami przyszła delikatna poprawa przyjęcia. Zawodnik - legenda i co tu dużo mówić - daje drużynie zastrzyk energii mentalnej.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL