Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Olga Król

Atakujący pozostaje w MKS-ie Będzin

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Mateusz Piotrowski to kolejny siatkarz, który w sezonie 2016/2017 będzie reprezentował barwy MKS-u Będzin. Atakujący zdecydował się pozostać w zagłębiowskiej drużynie.

Piotrowski dołączył do MKS-u przed poprzednim sezonem. Choć początkowo pełnił rolę zmiennika, to w miarę upływu czasu dostawał więcej szans gry, najlepiej radził sobie od momentu przyjścia do MKS-u trenera Stelio DeRocco.

- Bardzo się cieszę, że klub przedstawił mi konkretną ofertę, którą przyjąłem bez zastanowienia. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie zdecydowanie lepszy od poprzedniego, a w nim w pełni pokażę to, na co mnie naprawdę stać - zaznaczył Mateusz Piotrowski.

Atakujący podpisał z MKS-em Będzin roczny kontrakt. Wcześniej do zespołu dołączyli środkowy Krzysztof Rejno (roczne wypożyczenie z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle), libero Michał Potera (dwuletni kontrakt) oraz australijski przyjmujący Nathan Roberts (roczny kontrakt). Jeszcze w trakcie sezonu nową umowę podpisał trener DeRocco. Natomiast nowy dwuletni kontrakt podpisał przyjmujący Jakub Peszko.

Projekt władz MKS-u zakłada budowę mocnego, perspektywicznego zespołu. Klub zdradził, że o kolejnych wzmocnieniach poinformuje wkrótce.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Kurek: Poczułem, że wróciła ta reprezentacja

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL