Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe

Liga Światowa online: Serbia - Polska na żywo. Transmisja TV, live stream

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Transmisję z trzeciego meczu Ligi Światowej można oglądać 19 czerwca o godzinie 16:40 na antenie otwartego Polsatu i Polsat Sport HD. Tekstowa relacja LIVE w internecie na WP SportoweFakty.pl.

Mecz na żywo: Serbia - Polska online. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Spotkanie Serbia - Polska w ramach Ligi Światowej odbędzie się 19 czerwca o godzinie 16:40 w Kaliningradzie. Transmisja TV na antenie Polsat i Polsat Sport HD. Mecz będzie komentować Tomasz Swędrowski. Stream online wystartuje na platformie Ipla TV. Usługa jest dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Sobotni mecz reprezentacji Polski z Rosją nie zakończył się najlepiej. Podopieczni Stephane'a Antigi przegrali 0:3 (22:25, 19:25, 22:25). Gospodarze turnieju popełniali mniej błędów i mimo tego, że Polacy momentami lepiej radzili sobie we wszystkich elementach, to oni wygrali wszystkie sety.

Dla zespołu trenera Antigi Liga Światowa stanowi przygotowania do igrzysk olimpijskich. Gdyby nie przepisy FIVB, to selekcjoner kadry narodowej najpewniej wysłałby swoich najlepszych siatkarzy na urlop. Jednak olbrzymie kary, które groziły Polsce w przypadku zastosowania takiego rozwiązania odwiodły trenera Antigę od tego pomysłu.

W niedzielę Polska zagra z Serbią. Siatkarze tej reprezentacji nie pojadą do Brazylii na igrzyska olimpijskie, bo swoją szansę na uczestnictwo w tej imprezie przegrali podczas turnieju kontynentalnego w Berlinie.

Początek meczu o godzinie 16:40. Transmisja TV na antenie Polsat i Polsat Sport HD. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL