Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejny zawodnik przedłużył kontrakt z AZS Politechniką Warszawską

Ola Piskorska
Ola Piskorska
Warszawska Politechnika po tym sezonie nie rozstała się z większością swoich zawodników, jak to zwykle się działo. Właśnie poinformowano o przedłużeniu kontraktu z kolejnym siatkarzem.

Waldemar Świrydowicz to już trzeci środkowy, a zarazem siódmy zawodnik, który zostaje w Warszawie na kolejny sezon.

- Waldek to ważne ogniwo w naszej drużynie. Pracowity, ambitny, waleczny, ale zarazem spokojny i cierpliwy - taki właśnie jest. Właśnie podpisaliśmy nową umowę, na mocy której w kolejnym sezonie będzie on wciąż Inżynierem - poinformowała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Waldek o miejsce w podstawowym składzie rywalizować będzie z Kubą Kowalczykiem i Przemysławem Smolińskim, którzy również przedłużyli kontrakty. Odszedł od nas tylko Bartłomiej Lemański, ale dziurę po nim chcemy niebawem załatać - dodała.

Waldemar Świrydowicz barw AZS Politechniki Warszawskiej broni od 2014 roku. Przez dwa sezony rozegrał w PlusLidze 142 sety. Zdobył w nich 302 punkty: 208 z ataku, 85 blokiem i 9 zagrywką. - Życzę Waldkowi, żeby następny sezon w Warszawie był dla niego i dla drużyny jeszcze lepszy - zakończyła prezes Jolanta Dolecka.

ZOBACZ WIDEO Euro 2016: Andrzej Juskowiak: Portugalczycy obawiają się Polaków (źródło TVP)

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL