Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Z PlusLigi do Ligue B. Były libero Cerradu Czarnych Radom znalazł nowy klub

Monika Skrzyniarz
Monika Skrzyniarz
Wraz z zakończeniem sezonu 2015/16 rozeszły się drogi Nevena Majstrovicia z ekipą Cerradu Czarnych Radom. Serbski libero z polskiej ligi trafił do francuskiej.

Jedynie sezon trwała przygoda Majstorovicia z PlusLigą. Po tym jak nie doszedł do porozumienia z Cerrad Czarnymi Radom i pożegnał się z polską drużyną, rozpoczął poszukiwania nowego klubu, które dopiero teraz znalazły swój koniec.

Jak poinformował szkoleniowiec drużyny Rennes Volley 35 grającej w Ligue B - Nikola Matijasević na jednym z portali społecznościowych, od przyszłego sezonu to właśnie serbski libero ma stanowić o sile defensywy zespołu z zaplecza ligi francuskiej.

Majstrović wraz z radomską ekipą zajął szóstą lokatę w PlusLidze sezonu 2015/16, a przed miesiącem triumfował wraz z reprezentacją Serbii w Lidze Światowej.

W zespole z Francji nie będzie jedynym siatkarzem znanym z wcześniejszej gry w Polsce. Jednym z nowych nabytków klubu jest przyjmujący - Xavier Kapfer, który przed paroma laty grał w Kielcach. Wówczas drużyna debiutowała w siatkarskiej ekstraklasie i nazywała się Fart Kielce.

ZOBACZ WIDEO Rio 2016: Mamy kolejny medal! Brąz polskiej czwórki (źródło TVP)
Rio 2016: Mamy kolejny medal! Brąz polskiej czwórki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL