Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Konrad Piechocki: Przed sztabem stoi ogromne wyzwanie

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Po trzech tygodniach treningów PGE Skra Bełchatów jest już prawie w komplecie. - Za nami intensywny etap pracy - powiedział Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów.

- Za nami intensywny etap pracy oraz okres zmian personalnych, tak w składzie drużyny, jak i sztabu szkoleniowego. Po zakończeniu poprzedniego sezonu wspólnie ustaliliśmy, że będziemy kontynuować współpracę z Philippem Blainem i to on będzie pierwszym trenerem. Jego asystentem został nasz były zawodnik - Krzysztof Stelmach. Myślę, że jego sylwetka jest znana i Krzyśka nie trzeba nikomu przedstawiać. Spędził tu z nami trzy wspaniałe lata, z sukcesami, które wspólnie odnosiliśmy. Teraz dołączył do sztabu i myślę, że będzie bardzo cennym wzmocnieniem w pracy z Philippem Blainem - mówi prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki.

- Za przygotowanie fizyczne zespołu będzie teraz odpowiadał Wojciech Janas, do sztabu medycznego dołączy Tomasz Pieczko, a rolę statystyka obejmie Robert Kaźmierczak. Wszyscy od kilku lat pracowali w klubach PlusLigi. Przed nimi na pewno ogromne wyzwanie, pod okiem tak wybitnego i doświadczonego trenera, jakim jest Philippe - dodaje sternik bełchatowskiego klubu.

Sami zainteresowani zdają sobie sprawę z pokładanych oczekiwań. - Znamy się i wiemy, w jakim systemie pracujemy. To bardzo pomaga. Jeśli chodzi o samych graczy, to z większością pracowałem w kadrze, a z pozostałymi znamy się z ligowych boisk. Wiem na co ich stać i jak mamy pracować - komentuje Wojciech Janas.

Bełchatowianie w sobotę rozegrają pierwszy sparing w sezonie. Rywalem będzie AZS Częstochowa.

ZOBACZ WIDEO Orzeł - Włókniarz: Jakub Jamróg wygrywa 14. bieg (źródło TVP)

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • mati13 Zgłoś
  Panie prezesie Konradzie bo Pana człowiek, niejaki realistaPZPS zwany przybłędą, uciekinier z łonetu, twierdzi inaczej, że jeszcze w sztabie szkoleniowym Skry znajdzie się miejsce dla
  Czytaj całość
  Stefana Antigi :D Wobec tego, ilu trenerów liczyć będzie drużyna tysiąclecia? Bo dwóch już jest zakontraktowanych, a o trzecim nic nie wiemy, które jest owiane największą tajemnicą. Pytam też dlatego, bo Pan pewnie już to wiesz jako prezes myślący 3 kroki do przodu :D

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL