Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jochen Schoeps: Podoba mi się skład Asseco Resovii

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Jochen Schoeps od samego początku okresu przygotowawczego trenuje z Asseco Resovią Rzeszów. Kapitan Pasów, który wraca do pełni sił po poważnej kontuzji barku, ocenił nowy skład drużyny.

Na początku zeszłorocznego sezonu Jochen Schoeps doznał urazu barku, który wyeliminował go z gry na długie miesiące. Teraz Niemiec ciężko pracuje podczas treningów, by być gotowym do gry w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi.

- Najważniejsze jest to, że mięśnie się odbudowują. Zakres ruchu jest pełny. Teraz muszę skoncentrować się na treningach oraz na dalszym procesie odbudowy mięśni. Powinienem odpowiednio zwiększać intensywność treningów, tak żeby być w 100 proc. przygotowanym do sezonu - powiedział Jochen Schoeps.

Po ubiegłym sezonie z Asseco Resovią pożegnali się m.in. Krzysztof Ignaczak oraz Olieg Achrem. Włodarze klubu zakontraktowali w ich miejsce kilku młodych i obiecujących siatkarzy. - Podoba mi się ten skład. Nie znałem wcześniej nowych zawodników, ale uważam, że stworzono ciekawe zestawienie. Odeszło paru uznanych graczy, ale nadszedł czas, by ich miejsce zastąpili młodzi. Teraz to oni powinni budować więź z kibicami oraz z pozostałymi siatkarzami - zakończył doświadczony zawodnik.

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat: Daliśmy wielką plamę i teraz czas się odegrać (źródło TVP)

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL