WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Antonin Rouzier zakończył reprezentacyjną karierę

Monika Skrzyniarz
Monika Skrzyniarz
Francuski atakujący - Antonin Rouzier, za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. 30-letni Francuz nadal będzie kontynuował karierę klubową.

Po reprezentacyjnych debiutantach z 1996 roku jak Siergiej Tietiuchin czy Paweł Zagumny, którzy postanowili w tym roku zawiesić reprezentacyjne buty na kołku, dość niespodziewanie w ich ślady poszedł zaledwie 30-letni Antonin Rouzier.

Francuz o swojej decyzji zakończenia kariery poinformował za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. - Oficjalnie ogłaszam zakończenie kariery reprezentacyjnej. Dziękuję za wsparcie w ciągu tych 10 lat. Przyszedł dla mnie czas na pójście dalej. Wszystkie emocje dzielone z wami będę pamiętać na zawsze - mówi były już atakujący Les Bleus.

W przeciągu swojej 10 letniej kariery reprezentacyjnej zdobył srebro oraz złoto mistrzostw Europy, co więcej w turnieju zakończonym triumfem został wybrany najbardziej wartościowym graczem całych rozgrywek. Ma na swoim koncie liczne nagrody indywidualne, a ostatnią z nich zdobył podczas krakowskiego Final Six Ligi Światowej, gdzie wraz z Trójkolorowymi zajął trzecie miejsce.

Mimo zakończenia kariery reprezentacyjnej, nadal będzie kontynuował grę w klubowych barwach. Obecnie występuje w Turcji w Istanbul BBSK.


ZOBACZ WIDEO: Paraolimpijski serwis techniczny. Tu naprawią każdy wózek i protezę (źródło TVP)

na Facebooku.

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL