Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Adrian Sawko

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę 9 października odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Plus Ligi. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów. Transmisja TV w Polsat Sport. Stream online w Ipla TV.

Mecz na żywo: ZAKSA - Skra. Gdzie oglądać transmisję TV?

W niedzielę 9 października 2016 roku o godzinie 14:45 rozpocznie się pojedynek ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów. Transmisja TV z tego starcia na antenie Polsat Sport. Mecz można śledzić również na żywo w internecie. Stream online rozpocznie się na platformie Ipla TV. Usługa jest dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w 1. kolejce Plus Ligi mierzyła się z jednym z beniaminków sezonu 2016/2017. Był nim Espadon Szczecin. Mistrzowie Polski wygrali 3:0, a opór napotkali tylko w trzeciej partii. Szczecin jest miastem, który łączy zarówno ZAKSĘ oraz PGE Skrę Bełchatów.

Obie ekipy wzięły przed tygodniem udział w szczecińskim turnieju charytatywnym Giganci Siatkówki. Kluby mierzyły się z przedstawicielami niemieckiej siatkówki. Oczywiście były to mecze o charakterze towarzyskim, ale dla polskich rywali była to doskonała okazja do skautowania przeciwnika.

Skra Bełchatów w 1. kolejce mierzyła się z MKS Będzin i zwyciężyła w tym starciu 3:0. Nadchodzący mecz bez wątpienia jest hitem drugiej rundy spotkań w Plus Lidze. Który z gigantów polskiej siatkówki przechyli w nim szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Początek pojedynku o godzinie 14:45.

ZOBACZ WIDEO: Łukasz Fabiański: samobój Glika? To nie był błąd (Źródło: TVP S.A.)

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL