Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / FIVB

David Lee znalazł pracodawcę

Ola Piskorska
Ola Piskorska
Doświadczony amerykański środkowy, brązowy medalista ostatnich igrzysk olimpijskich, długo nie mógł sobie znaleźć klubu w tym sezonie. W tym tygodniu podpisał kontrakt w Turcji, będzie grać w Ziraacie Bankasi Ankara.

David Lee jest siatkarskim obieżyświatem i w czasie swojej kariery zwiedził już przeróżne ligi. 34-latek grał we Francji, w Turcji, w Rosji, w Grecji, we Włoszech, a nawet w Chinach. Ma na koncie liczne trofea, choć te najbardziej prestiżowe zdobył z reprezentacją USA, z którą wywalczył w 2008 złoty medal olimpijski, a na ostatnich igrzyskach w Rio brązowy.

Jednak, mimo wielkich chęci do gry, Lee długo nie mógł sobie w tym sezonie znaleźć pracodawcy. Dopiero teraz mu się to udało. Oficjalnie poinformowano, że podpisał kontrakt z Ziraat Bankasi Ankara. W latach 2006-08 grał w tym samym mieście, ale w zespole rywala - Halkbanku.

Ostatnio doświadczony środkowy przebywał w Polsce na pożegnalnym meczu Pawła Zagumnego i stwierdził wtedy, że bardzo chętnie zagrałby w PlusLidze. Liczne grono jego fanów bardzo na to liczyło, ale jak widać na pewno nie stanie się to w tym sezonie.

ZOBACZ WIDEO Józef Wojciechowski: Nie wezmę udziału w głosowaniu elektronicznym (źródło: TVP SA)

Czy chciałbyś zobaczyć Davida Lee w PlusLidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL