Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko

BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W piątek odbędzie się kolejne spotkanie w ramach PlusLigi, BBTS Bielsko-Biała zmierzy się z Łuczniczką Bydgoszcz. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online na platformie Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty

Mecz na żywo: BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W piątek 3 lutego o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz w ramach PlusLigi. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Komentatorami widowiska będą: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga.

Mecz na żywo można oglądać również w internecie. Stream online można oglądać na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Piątkowy pojedynek w PlusLidze będzie starciem sąsiadów z dołu tabeli. BBTS Bielsko-Biała zajmuje 13. pozycję w rozgrywkach z dorobkiem 15 punktów. Łuczniczka Bydgoszcz to ekipa, która spoczywa na 14. lokacie z 14 oczkami na swoim koncie. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta nadchodzącej konfrontacji.

Początek meczu BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz: 18:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Ferdinando De Giorgi: Najważniejsze będą mistrzostwa Europy

Czy będziesz oglądać mecz BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL