Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Magdalena Wawrzyniak po meczu z BKS-em: myślałyśmy, że będzie łatwiej

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
W pięciu setach zakończył się sobotni mecz pomiędzy Polskim Cukrem Muszynianką Muszyna a BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Muszynianki tym samym odniosły dziesiąte zwycięstwo w sezonie.

To nie był łatwy tydzień dla podopiecznych Ryszarda Litwina. We wtorek muszynianki pokonały na wyjeździe Legionovię Legionowo, natomiast w sobotę we własnej hali okazały się lepsze od BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała.

- To był trudny mecz, pełen błędów. Po ostatnim zwycięstwie myślałyśmy, że będzie łatwiej, ale niestety tak się nie stało. Bielszczanki zdecydowanie się odbudowały - powiedziała po pojedynku Magdalena Wawrzyniak.

Pięciosetowy bój zakończony zwycięstwem Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna miał wiele zwrotów akcji. Raz jeden raz drugi zespół przejmował inicjatywę na boisku, a w czwartej partii bielszczanki roztrwoniły sporą przewagę. - W porównaniu z meczem w Bielsku-Białej, teraz więcej było akcji w których powalczyłyśmy. Tam nie miałyśmy nic do powiedzenia - dodawała.

Po sobotnim meczu wyróżniona została właśnie Wawrzyniak, która zdobyła osiemnaście punktów dla swojej drużyny. - Myślę, że każda z zawodniczek zasłużyła na wyróżnienie - zakończyła atakująca.

ZOBACZ WIDEO Jak sobie radzić w przypadku ataku? Poradnik Ewy Brodnickej

Czy w kolejnym meczu muszynianki podtrzymają zwycięską passę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL