Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Russell Holmes wzmocni zespół z Paryża

Anna Bagińska
Anna Bagińska
Były siatkarz Asseco Resovii Rzeszów, Russell Holmes, zasilił drużynę Paris Volley. Zastąpi Francka Lafitte’a, którego kontuzja kolana wyeliminowała z gry na kilka miesięcy.

Informowaliśmy w połowie stycznia o kontuzji reprezentanta Francji. Franckowi Lafitte'owi, grającemu w Paris Volley, odnowiła się kontuzja kolana i czeka go przerwa w grze przynajmniej do końca sezonu, albo nawet dłużej. Klub rozpoczął więc poszukiwania zawodnika, który mógłby go zastąpić, zwłaszcza, że drugi szóstkowy środkowy, Ardo Kreek, też zgłaszał problemy zdrowotne.

W końcu władze klubu ze stolicy Francji ogłosiły w poniedziałkowe popołudnie, że podpisały kontrakt z Russellem Holmesem. Tego zawodnika kibice w Polsce kojarzą nie tylko z gry w reprezentacji USA. W latach 2011-2013 występował w Jastrzębskim Węglu, a w latach 2014-2016 z przerwami, w Asseco Resovii Rzeszów. Ostatnio pozostawał bez klubu, ale już teraz będzie wspomagał drużynę z Paryża na zasadzie transferu medycznego.

Paris Volley to aktualny mistrz Francji. Zespół po 16 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma bilans 10 zwycięstw i sześciu porażek. Do lidera traci osiem punktów.

ZOBACZ WIDEO Ferdinando De Giorgi: Młodych trzeba uczyć, jak się pracuje w pierwszej reprezentacji

Czy Russell Holmes pomoże swojej nowej drużynie w obronie mistrzostwa Francji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL