Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Justyna Serafin

Nordmeccanica Modena - Chemik Police na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
We wtorek Chemik Police zmierzy się z Nordmeccanicą Modena w ramach Ligi Mistrzów. Transmisja TV w Polsat Sport Extra. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Nordmeccanica Modena - Chemik Police. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

We wtorek 28 lutego o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Nordmeccanica Modena - Chemik Police w ramach starcia w Lidze Mistrzów. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Extra. Komentatorami widowiska będą: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga.

Mecz Nordmeccanica Modena - Chemik Police można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można korzystać z niej również na urządzeniach mobilnych.Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Dla Chemika Police wtorkowy pojedynek będzie bardzo ważny. Polki zagrają o awans do kolejnego etapu Ligi Mistrzów. Realizację tego celu zapewni policzankom zwycięstwo 3:0. Co ciekawe Chemik nigdy nie wygrał z Liu-Jo Nordmeccanica Volley Modena przed własną publicznością, ale dokonał tego dwukrotnie na wyjeździe.

Początek meczu Nordmeccanica Modena - Chemik Police: 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO De Giorgi o decyzji PZPS: Poczułem radość i dumę

Czy będziesz oglądać mecz Nordmeccanica Modena - Chemik Police?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL