Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Syn i ojciec na jednym boisku. Legendarny Siergiej Tietiuchiun zagra razem z synem

Joanna Wyrostek
Joanna Wyrostek
Jeden z najlepszych siatkarzy w historii, rosyjski przyjmujący Siergiej Tietiuchin, zagra razem z synem w tej samej drużynie. 16 - letni Paweł Tietiuchin znalazł się w składzie Biełogoria Biełgorod na mecz z Zenitem Kazań.

Paweł Tietiuchin ma 16 lat i występuje na co dzień jako libero w młodzieżowej drużynie Biełgorodu. Po raz pierwszy będzie miał szansę zagrać razem ze swoim legendarnym ojcem Siergiejem Tietiuchinen w oficjalnym meczu. Młody siatkarz znalazł się w składzie Biełogoria Biełgorod na spotkanie z Zenitem Kazań, które odbędzie się 26 marca w ramach kolejki Superligi. "Ojciec i syn na jednym boisku" - czytamy na plakacie zapowiadającym to wydarzenie.

fot. facebook.comfot. facebook.com

41 - letni przyjmujący w październiku 2016 mówił, że marzy o zagraniu w jednym zespole razem z synami. - Jeśli do tego dojdzie jeszcze raz poważnie się zastanowię nad zakończeniem kariery. Mam nadzieję, że to mój ostatni sezon, ale jeśli któryś mój syn będzie gotowy do gry w Biełogorie, to w tej sytuacji być może zostanę - zapowiadał.

ZOBACZ WIDEO Mateusz Klich: Chciałbym wrócić do reprezentacji, jestem na to gotowy

Warto wspomnieć, że najstarszy syn Siergieja Tietiuchina, 18-letni Iwan, broni barw Technologa - Biełogorie, grającego w wyższej lidze A. Z kolei Biełogorie, które pokonało w Lidze MistrzówZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, zajmuje obecnie 4. miejsce w Superlidze. Zenit Kazań, rywal zespołu Giennadija Szypulina w zapowiadanym meczu, już zapewnił sobie udział w Final Six ligi rosyjskiej.

Czy Siergiej Tietiuchin to najlepszy rosyjski siatkarz w historii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL