Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu drużyna Cerrad Czarnych Radom WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu drużyna Cerrad Czarnych Radom

Cerrad Czarni Radom zaczynają budować skład na przyszły sezon

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Nie zakończył się jeszcze sezon 2016/2017 PlusLigi, a działacze i sztab szkoleniowy Cerrad Czarnych Radom myślą już o przyszłych rozgrywkach. W czwartek kontrakt z Wojskowymi podpisał Jakub Rybicki, wychowanek tego klubu.

W najbliższy weekend, a konkretnie w sobotę, Cerrad Czarni rozpoczną rywalizację z Lotosem Treflem Gdańsk o siódme miejsce PlusLigi. Przed nimi więc ostatni akord sezonu 2016/2017. Działacze i sztab szkoleniowy klubu z Radomia myślą już o przyszłych rozgrywkach.

Dowodem tego jest podpisanie kontraktu z Jakubem Rybickim, wychowankiem Radomskiego Centrum Siatkarskiego. 19-latek kończy w tym roku Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Spale, do której trafił przed trzema laty. Mierzy 195 cm i gra na pozycji przyjmującego.

- To młody obiecujący, skoczny, dysponujący dobrymi warunkami fizycznymi zawodnik. Mam nadzieję, że wykorzysta szansę, jaką jest gra w PlusLidze - komentuje Robert Prygiel.

Rybicki będzie więc kolejnym, po Tomaszu Fornalu, Jakubie Urbanowiczu, Jakubie ZiobrowskimBartłomieju Bołądziu czy Michale Kędzierskim młodym zawodnikiem, któremu Czarni dadzą szansę zaprezentowania się przed szerszą publicznością, na najwyższym szczeblu rozgrywek.

ZOBACZ WIDEO Pudzianowski: Kowalczyk będzie zasysał tlen wszystkimi otworami

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL