Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bruno RezendeWP SportoweFakty / Iza Zgrzywa / Bruno Rezende

Ambitne plany transferowe Azimutu Modena i Diatec Trentino

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Działacze Azimutu Modena i Diatec Trentino szykują ciekawe transfery przed kolejnym sezonem. Na celowniku modeńczyków znalazł się między innymi mistrz olimpijski z Rio de Janeiro, Bruno Rezende.

W ostatnich, nieudanych dla Azimutu rozgrywkach ta drużyna miała spory problem z poziomem rozegrania, za które odpowiadali Santiago Orduna i Nicola Salsi, a później Dragan Travica.

Te kłopoty miałby zażegnać znany w Modenie Rezende (ostatnio SESI Sao Paulo), który w przeszłości wywalczył z modeńskim zespołem mistrzostwo i wicemistrzostwo Włoch, a także dwa krajowe puchary. Przyjście Bruninho byłoby niewątpliwie hitem transferowym.

Jest szansa, że wraz z reprezentantem Brazylii do Azimutu Modena dołączą trener Radostin Stojczew, przyjmujący Matej Kazijski oraz atakujący Giulio Sabbi.

Również atrakcyjne plany na wzmocnienie swojej drużyny ma Trentino, które jest zainteresowanie pozyskaniem atakującego Luci Vettoriego, środkowego Jana Kozamernika i przyjmującego Urosa Kovacevicia.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: FC Barcelona wygrała w gorących derbach. Prezenty dla Suareza [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy uważasz, że Radostin Stojczew zostanie trenerem Azimutu Modena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Lotos Gdańsk Zgłoś
  Pozostaje tylko czytać i zazdrościć lidze włoskiej. Patrząc na ewentualne transfery u nas to szału nie ma. Rzeszów widać, że mocno kurek z kasą zakręcił i jeśli nie przyjdzie jedno
  Czytaj całość
  topowe nazwisko to max walka o 4-6. Mam jeszcze nadzieję, że Zaksa i Skra mile zaskoczą.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL