Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adela HelićWP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Adela Helić

Kilerka Developresu zostaje. Adela Helić na kolejny rok w Rzeszowie

Monika Skrzyniarz
Monika Skrzyniarz
Wraz z końcem majówki Developres SkyRes Rzeszów postanowił odkryć kolejną kartę w kwestii przyszłego sezonu Orlen Ligi. Podkarpackiemu klubowi udało się zatrzymać w swoich szeregach serbską atakującą Adelę Helić.

To już piąte przedłużenie w Developresie SkyRes Rzeszów. Tym razem chodzi o liderkę rzeszowskiej ofensywy Adelę Helić, która związała się z podkarpackim klubem nową umową obowiązującą do końca sezonu 2017/18.

Serbska atakująca była wiodącą postacią drużyny znad Wisłoka w rozgrywkach zakończonych brązowym medalem. Na przestrzeni całego sezonu zdobyła aż 515 punktów przy skuteczności ataku 40 proc.

Zakończyła krajowe mistrzostwa na drugim miejscu ogólnej klasyfikacji najlepszych atakujących Orlen Ligi. Musiała uznać wyższość jedynie Kai Grobelnej z Grot Budowlanych Łódź.

Jest kolejną zawodniczką, która pozostała w drużynie. Podobnie jak Helić roczne umowy podpisały Magdalena Hawryła, Klaudia Kaczorowska oraz Ewa Śliwińska. Jedynie z Katarzyną Żabińską podpisano kontrakt na dwa lata.

W najbliższych dniach klub ogłosi kolejne nazwiska siatkarek, które będą reprezentowały rzeszowskie barwy w rozgrywkach Orlen Ligi w sezonie 2017/18.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Grosicki w "odwiedzinach" u królowej. Był tylko jeden problem

Czy Adela Helić to najlepsza atakująca Orlen Ligi sezonu 2016/17?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL