Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Adrian Buchowski zostaje w Indykpolu AZS-ie Olsztyn

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Blisko 26-letni polski przyjmujący Adrian Buchowski przedłużył swoją umowę z Indykpolem AZS-em Olsztyn i ma występować w tym klubie przez dwa kolejne sezony.

Buchowski jest zawodnikiem Indykpolu AZS-u od 2016 roku, a w ostatnim sezonie pełnił głównie rolę rezerwowego (przegrywał rywalizację o miejsce w pierwszej szóstce z Aleksandrem Śliwką oraz Wojciechem Włodarczykiem).

- Jestem bardzo zadowolony, iż zarząd klubu jest zadowolony z mojej postawy w tym sezonie i obdarzył mnie zaufaniem. Moją ambicją jest to, aby dać od siebie dla drużyny jak najwięcej oraz jak najwięcej się rozwijać. Mam nadzieję, że będę mógł to dalej robić pod okiem nowego szkoleniowca. Kiedy dowiedziałem się, że nowym trenerem będzie Roberto Santilli, nie wahałem się ani chwili i zgodziłem się, aby przedłużyć kontrakt - stwierdził ten mający 194 centymetry wzrostu siatkarz.

- Zależało nam bardzo na przedłużeniu umowy z Adrianem. Wielokrotnie udowadniał w minionym sezonie, że jest wartościowym graczem. Gwarantuje stabilizacje przyjęcia zagrywki, co ma ogromne znaczenie na boisku - zakomunikował prezes olsztynian, Tomasz Jankowski.

Wcześniej kontrakty z Akademikami przedłużyli: Daniel Pliński, Michał Żurek, Jakub Zabłocki, Jan Hadrava i Miłosz Zniszczoł. W olsztyńskiej ekipie ma także pozostać Jakub Kochanowski.

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Kiedrzynek: Nawet nie marzyłam o takim klubie jak PSG, to był dla mnie szok

Czy przedłużenie umowy z Indykpolem AZS-em Olsztyn to dobra decyzja Adriana Buchowskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL