Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Łukasz Kozub WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Łukasz Kozub

Odważny krok MKS-u Będzin. Zespół stawia na młodych rozgrywających

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
W sezonie 2017/2018 grą MKS-u Będzin będzie kierować dwóch młodych rozgrywających - Jonah Seif i Łukasz Kozub. Dla obu siatkarzy będą to drugie rozgrywki w barwach będzińskiej drużyny.

Klub poinformował o kontynuacji współpracy z Jonahem Seifem i Łukaszem Kozubem. - To był dla mnie rok rozwoju - przyznał niespełna 23-letni Amerykanin. Jego dobre występy w PlusLidze zaowocowały powołaniem do szerokiej kadry USA na Ligę Światową 2017.

Sztab szkoleniowy MKS-u Będzin cieszy sportowa rywalizacja obu rozgrywających, która przekłada się na dobre wyniki drużyny. Ważną rolę w zespole odegrał Kozub, dla którego był to debiut w ekstraklasie. Obecnie Polak przygotowuje się do eliminacyjnego turnieju mistrzostw świata juniorów w Berlinie (19-21 maja). - Jestem przekonany, że wrócę z turnieju jeszcze silniejszy, a zdobyte doświadczenie zaprocentuje potem w PlusLidze - zapewnił Łukasz Kozub.

Wcześniej na pozostanie w klubie zdecydowali się Mateusz Przybyła, Marcin WalińskiDawid Woch i Zlatan Jordanow. Natomiast po rocznym wypożyczeniu do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wrócił Krzysztof Rejno.

ZOBACZ WIDEO Kochanowski jak Milik. "Naszym celem jest złoto MŚ juniorów"

Kto powinien być podstawowym rozgrywającym MKS-u Będzin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL