Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Iza Zgrzywa

Kto atakującym w BBTS-ie? Bartosz Janeczek zmienia pozycję

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Włodarze BBTS-u Bielsko-Biała są w trakcie kompletowania składu na nowy sezon PlusLigi. Na jednej z kluczowych pozycji wciąż pozostaje wakat, bowiem Bartosz Janeczek zmienia pozycję.

Rewolucja kadrowa w BBTS-ie Bielsko-Biała trwa w najlepsze. Z klubem pożegnał się już kapitan Kamil Kwasowski, który związał się kontraktem z Cerradem Czarnymi Radom. W przyszłym sezonie barw drużyny z Podbeskidzia nie będą bronić także środowy Bartłomiej Grzechnik, atakujący Paweł Gryc oraz libero Łukasz Koziura.

Wobec odejścia Gryca wydawać by się mogło, że włodarze zespołu z Podbeskidzia nie będą mieli problemów z obsadą pozycji atakującego, bowiem ważny kontrakt ma Bartosz Janeczek. Tymczasem dotychczasowy bombardier, który w minionym sezonie rozegrał trzydzieści dwa sety, zdobywając sześćset trzydzieści dziewięć punktów, postanowił zmienić pozycję. W sezonie 2017/18 Janeczek spróbuje swoich sił jako przyjmujący.

Informację w tym tygodniu potwierdził prezes BBTS-u Bielsko-Biała Piotr Pluszyński. Włodarze klubu zostali więc zmuszeni do poszukiwania zawodników na atak. Nieoficjalnie mówi się, że podstawowym siatkarzem na tej pozycji zostanie jeden z zagranicznych kandydatów. Wszystko rozstrzygnąć ma się w najbliższych tygodniach.

ZOBACZ WIDEO Wielka radość w Trei, Cucine Lube po raz czwarty w historii siatkarskim mistrzem Włoch

Na jakiej pozycji powinien grać Bartosz Janeczek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL