Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Justyna Serafin

Środkowa zostaje, rozgrywająca odchodzi. Zmian w Bielsku-Białej ciąg dalszy

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Umowę z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała przedłużyła środkowa Kornelia Moskwa. Z kolei amerykańska rozgrywająca Erica Handley pożegnała się z Podbeskidziem.

Jak co roku w Bielsku-Białej trwa posezonowa rewolucja kadrowa. Do tej pory włodarze BKS-u Profi Credit ogłosili, że kontrakt z klubem przedłużyła jedna z liderek ekipy z Podbeskidzia Emilia Mucha. Ponadto kolejną z przyjmujących została młoda zawodniczka Olivia Różański.

Wiadomo również, że w zespole prowadzonym przez Tore Aleksandersena zagra środkowa Kornelia Moskwa. 21-latka od trzech lat reprezentuje barwy bielskiego klubu, a w minionym sezonie Orlen Ligi wystąpiła w dwudziestu czterech meczach.

Podbeskidzie opuści również przyjmująca Joanna Staniucha-Szczurek, która zdecydowała się zakończyć karierę. Oprócz niej z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała pożegnały się także atakująca Sonia Mikyskova, środkowa Aleksandra Trojan oraz rozgrywająca Erica Handley

Ta ostatnia dołączyła do zespołu w połowie rozgrywek, kiedy to bielszczanki plasowały się na ostatniej pozycji w tabeli. Amerykanka przebojem wdarła się do wyjściowego składu BKS-u Profi Credit, by w sumie wystąpić w siedmiu spotkaniach.

ZOBACZ WIDEO Serie A: polski mecz dla SSC Napoli [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy BKS Profi Credit Bielsko-Biała powalczy w przyszłym sezonie o medal Orlen Ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL