Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna WerblińskaWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Anna Werblińska

Chemik Police już bez Anny Werblińskiej

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
Spędziła tam cztery sezony i w każdym z nich zdobywała złoto Orlen Ligi. Teraz drogi Anny Werblińskiej i Chemika Police się rozejdą, bo zawodniczka postanowiła opuścić klub.

Doświadczona przyjmująca zdobyła w barwach Chemika cztery mistrzostwa Polski, trzy Puchary Polski oraz dwa Superpuchary Polski. Dołączyła do zespołu tuż po tym, jak wywalczył on awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

- W Chemiku spędziłam fantastyczny czas, którego nigdy nie zapomnę. Minione 4 lata dały mi mnóstwo emocji, radości, sukcesów. Poza sukcesami sportowymi, miałam możliwość poznać wielu wspaniałych ludzi. Nawiązałam nowe przyjaźnie. Police i Szczecin będą zawsze bliskie mojemu sercu. [...] Nikt nie zabierze mi tych pięknych chwil, które przeżyłam w Chemiku. Dziękuję! Będę tęsknić - napisała Anna Werblińska na swojej stronie na facebooku.

Wcześniej z drużyną mistrza Polski pożegnały się dwie inne przyjmujące - Jelena Blagojević i Aleksandra Jagieło. Drugą z nich interesuje się m.in. BKS Profi Credit Bielsko-Biała. W kolejnym sezonie w Chemiku Police zabraknie również Joanny Wołosz.

Drużynę zasiliły na razie dwie siatkarki z zagranicy - serbska rozgrywająca Sladjana Mirković oraz amerykańska przyjmująca Alex Holston.

ZOBACZ WIDEO Witalij Titow: Widzę w lidze progres. Oby tak dalej!

Czy Chemik Police obroni Mistrzostwo Polski w przyszłym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL