WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / FIVB

Mistrzyni Brazylii wzmocni ŁKS Commercecon Łódź

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki
Brazylijka Regiane Fernanda Aparecida Bidias od nowego sezonu będzie występować w barwach ŁKS Commercecon Łódź. To pierwszy zagraniczny a drugi w ogóle transfer Łódzkiego Klubu Sportowego w bieżącym okienku.

W ubiegłym sezonie 31-latka występowała w Rexona-SESC Rio de Janeiro, z którym zdobyła mistrzostwo Brazylii. W maju zaś sięgnęła z tym klubem po klubowe wicemistrzostwo świata przegrywając w finale z VakifBankiem Stambuł.

Była reprezentantka Canarinhos ma na swoim koncie złoty medal w World Grand Prix w 2009 roku, a także mistrzostwo uniwersjady zdobyte w 2011 roku. Jest przyjmującą, choć może też grać na pozycji atakującej. 

- Długo szukaliśmy zawodniczki, która wzmocni naszą siłę na lewym skrzydle. Ostatecznie wybór padł na Brazylijkę i wierzę, że Regiane znacznie wzmocni nasz zespół. Jej doświadczenie z reprezentacji Brazylii i meczów na najwyższym poziomie z pewnością przyda się w naszej drużynie - powiedział prezes ŁKS Commercecon Łódź, Hubert Hoffman

Regiane Fernanda Aparecida Bidias to druga zawodniczka, która przybyła do klubu z Łodzi w trwającym okienku transferowym. Wcześniej na występ w biało-czerwono-białych barwach w kolejnym sezonie zdecydowała się środkowa Zuzanna Efimienko.

ZOBACZ WIDEO Polska Anthonym Joshuą siatkówki? Mateusz Bieniek jest za

Kadra ŁKS Commercecon Łódź na sezon 2017/2018:

Rozgrywające:Lucie Muhlsteinova, ?

Atakujące:Izabela Kowalińska, ?

Środkowe:Zuzanna Efimienko, Ewa Kwiatkowska, ?, (?)

Przyjmujące:Regiane Fernanda Aparecida Bidias, Julita Rafałko, Agata Oleksy, ?

Libero:Krystyna Strasz, Izabella Szyjka

W którym przedziale miejsc znajdzie się ŁKS Commercecon Łódź w przyszłym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL