Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej FijałekWP SportoweFakty / Olga Król / Na zdjęciu: Maciej Fijałek

GKS Katowice stawia na doświadczenie. Maciej Fijałek zostaje w zespole

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Zespół GKS-u Katowice przedłużył kontrakt z Maciejem Fijałkiem. Dla rozgrywającego będzie to już trzeci sezon w barwach GieKSy.

Fijałek występuje w GKS-ie od dwóch lat, w trakcie których z drużyną wygrał I ligę, a rok później rozegrał debiutancki sezon w PlusLidze. Rozgrywający podpisał nowy kontrakt, na mocy którego będzie występował w zespole w następnym sezonie.

- Liczę, że w przyszłym sezonie poprawimy wynik z ostatnich rozgrywek - powiedział Maciej Fijałek, który na pozycji rozgrywającego będzie rywalizował z Marcinem Komendą. - Z jednej strony mamy doświadczonego zawodnika, a z drugiej młodego i perspektywicznego. Myślę, że Maciek i Marcin będą się wzajemnie uzupełniali, a rywalizacja wyjdzie na dobre całej drużynie - przyznał Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

Poza Fijałkiem i Komendą w sezonie 2017/2018 w GKS-ie Katowice będą grać Paweł Pietraszko, Tomasz Kalembka, Bartłomiej Krulicki, Emanuel Kohut, Adrian Stańczak, Bartosz Mariański, Serhiy Kapelus, Rafał Sobański oraz Karol Butryn.

Natomiast z zespołu odeszli Marco Falaschi, Gert van Walle i Michał Błoński.

Klub zapowiedział, że niebawem poinformuje o kolejnych ruchach transferowych.

ZOBACZ WIDEO Żewłakow: żyjemy w erze Cristiano Ronaldo

Kto będzie podstawowym rozgrywającym GKS-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL