Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Marlena Pleśnierowicz

BKS Profi Credit Bielsko-Biała pozyskał reprezentantkę Polski

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Marlena Pleśnierowicz została nową rozgrywającą BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała. Zawodniczka ostatnie sezony spędziła w Pałacu Bydgoszcz.

W czwartek klub z Podbeskidzia poinformował o zakontraktowaniu nowej siatkarki. Została nią 25-letnia Marlena Pleśnierowicz, która ostatnie dwa sezony spędziła w Pałacu Bydgoszcz. Teraz rozgrywająca zastąpi w BKS-ie Profi Credit Bielsko-Biała odchodzące Magdalenę Grykę oraz Ericę Handley.

- Dla mnie Marlena jest najlepszą rozgrywającą ORLEN Ligi z dużym potencjałem, by być najlepszą siatkarką na swojej pozycji w Europie. Jestem szczęśliwy i usatysfakcjonowany tym, że zdecydowała się grać w Bielsku-Białej, tym bardziej, że miała sporo propozycji z innych klubów. Marlena jest techniczną i odważną rozgrywającą, która lubi grać szybko i pierwszym tempem, a to idealnie pasuje do tego, jak chciałbym, by grał nasz zespół w następnych latach. Marlena będzie jedną z kluczowych zawodniczek w przyszłym sezonie, ponieważ posiadanie doskonałej rozgrywającej jest najważniejszą rzeczą, jeśli chcesz zbudować najlepszy zespół - powiedział szkoleniowiec, Tore Aleksandersen.

Obecnie Marlena Pleśnierowicz przebywa wraz z reprezentacją Polski na turnieju w Montreux. 

Wcześniej kontrakty z bielskim klubem podpisały przyjmujące Emilia Mucha, Aleksandra Jagieło oraz Olivia Różański, a także środkowa Kornelia Moskwa.

ZOBACZ WIDEO Kochanowski jak Milik. "Naszym celem jest złoto MŚ juniorów"

Czy Marlena Pleśnierowicz będzie występować w wyjściowym składzie BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL