Najnowsze Wyniki/Kalendarz
John Perrin WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / John Perrin

Włoskie media: przegrana sprawa Asseco Resovii Rzeszów. John Perrin bez przeszkód przeniesie do Chin?

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
W ostatnich dniach głośno jest o Johnie Perrin, który chce przenieść się do ligi chińskiej. Według portalu volleyball.it Asseco Resovia Rzeszów będzie musiała pogodzić się z odejściem zawodnika.

Pierwsze informacje na temat przejścia Perrin do chińskiej ligi pojawiły się 31 lipca. W kwietniu tego roku Kanadyjczyk przedłużył kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów, lecz po udanych występach w sezonie reprezentacyjnym przystał na ofertę z Chin.

Sprawa ciągnie się już od kilkunastu dni, strony sporu nie potrafią dojść do porozumienia. Asseco Resovia nie składa broni, o sprawie poinformowała FIVB i Kanadyjską Federację.

Ponadto prezes rzeszowskiego klubu, Bartosz Górski wystosował list otwarty do przedstawicieli czołowych europejskich federacji oraz FIVB. Górski zwrócił się do FIVB o wystosowanie oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Mimo to wydaje się, że rzeszowianie nic nie wskórają. Jak podał włoski portal volleyball.it, apelacja złożona przez Asseco Resovię na niewiele się zda. Władze FIVB nie zwykły dyskwalifikować siatkarzy, którzy związali się kontraktami z dwoma klubami jednocześnie, w tym samym okienku transferowym.

Asseco Resovia przygotowuje się na najgorszy dla siebie scenariusz i być może już znalazła zastępstwo dla Johna Perrin - bliski porozumienia z klubem jest Konstantin Cupkovic.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: karne pompki piłkarzy Barcelony

Czy w zaistniałej sytuacji FIVB powinna ukarać Johna Perrin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL