Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Drużyna ŁKS Commercecon Łódź WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Drużyna ŁKS Commercecon Łódź

ŁKS Commercecon Łódź rozegra sparingi z I-ligowcem

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
W ramach przygotowań do sezonu 2017/2018 Orlen Ligi sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon Łódź zaplanował dwa mecze kontrolne z I-ligową Wisłą Warszawa.

Oba spotkania odbędą się w Łodzi. Zespoły zmierzą się ze sobą w piątek 1 września (godz. 19) i w sobotę 2 września (godz. 15).

W poprzednim sezonie Orlen LigiŁKS Commercecon Łódź był beniaminkiem. Zespół poradził sobie bardzo dobrze, kończąc rozgrywki na szóstej pozycji. Natomiast Wisła Warszawa jest wicemistrzem I ligi, którego ambicje sięgają gry w ekstraklasie.

- Nasz pierwszy rywal to przeciwnik wysokiej klasy. Bardzo się z tego powodu cieszę, gdyż na pewno wypunktuje wszystkie nasze słabości, dając możliwość sprawdzenia jak wyglądają nasze systemy gry zarówno w obronie, jak i ataku - powiedział Dominik Stanisławczyk, który wspólnie z Jakubem Krebokiem w nadchodzącym sezonie poprowadzi Wisłę.

Przypomnijmy, że do Wisły dołączyły między innymi siatkarki z Orlen Ligi: brązowa medalistka mistrzostw Polski Katarzyna Mróz (poprzednio Developres SkyRes Rzeszów) oraz wicemistrzyni Polski Monika Kutyła (wróciła do Warszawy po rocznym pobycie w Grot Budowlanych Łódź).

ZOBACZ WIDEO Piotr Gruszka: Jakiego Bartka Kurka chcecie oglądać?

Czy ŁKS Łódź będzie stać na walkę o medale Orlen Ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL