WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Mateusz Mika

Grupa LOTOS S.A. o wycofaniu się ze sponsorowania Trefla Gdańsk: Decyzja wydaje się nam racjonalna

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Grupa LOTOS S.A. zamierza się wycofać ze sponsorowania Trefla Gdańsk. Spółka poinformowała, iż dokładnie przeanalizowała tę decyzję i jest ona racjonalna.

Spółka LOTOS S.A. przez kilka ostatnich lat była sponsorem tytularnym siatkarzy z Gdańska, ale w tym roku postanowiła wycofać się z tego działania.

- Wspieraliśmy siatkarską drużynę Trefla Gdańsk od roku 2009. Byliśmy z nią na dobre i na złe przez osiem sezonów. Decyzję o wycofaniu się ze sponsorowania sportu (nie tylko siatkówki) na poziomie "drużynowym" podjęliśmy po starannej analizie i - choć nie była ona łatwa - wydaje się nam ona racjonalna: jesteśmy firmą sprzedającą nasz produkt w całej Polsce; sponsoring sportowy ma nam w tym pomagać - zakomunikowała na Facebooku Grupa LOTOS S.A.

Obecnie działacze Trefla pracują nad pozyskaniem nowego sponsora, który pozwoliłby uratować klub przed jego upadkiem. W najbliższych dniach mamy poznać werdykt odnośnie przyszłości ósmej drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi.

Kolejna edycja rozgrywek o mistrzostwo Polski wystartuje 29 września.

ZOBACZ WIDEO: Sebastian Świderski o Estończykach i Finach: Dla mnie to fenomenCzy Lotos Trefl Gdańsk wystartuje w PlusLidze 2017/2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (19):

    Pokaż więcej komentarzy (16)