Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjeciu: Siatkarki BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała Facebook / BKS Profi Credit Bielsko-Biała / Na zdjeciu: Siatkarki BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała

Siatkarki z Bielska-Białej niepokonane w sparingach. W weekend kolejny sprawdzian

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Siatkarki BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała od kilkunastu tygodni przygotowują się do startu nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne Tore Aleksandersena do tej pory są niepokonane w sparingach.

W weekend bielszczanki rywalizowały na turnieju w Goleniowie, gdzie nie dały szans swoim rywalkom. Ekipa z Podbeskidzia bardzo efektownie pokonały Eneę PTPS Piła oraz Poli Budowlanych Toruń, a także okazały się lepsze od wicemistrzyń Polski z Grot Budowlanych Łódź.

Trener Tore Aleksandersen może mieć powody do zadowolenia, bowiem jego podopieczne w okresie przygotowawczym nie przegrały jeszcze spotkania. Dla drużyny, której celem w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet będzie zajęcie miejsca w najlepszej szóstce jest to doskonały prognostyk. Tym bardziej, że skład BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała przeszedł rewolucję kadrową i został zbudowany niemal od podstaw. Zmiany nie ominęły żadnej z pozycji, a połączenie doświadczenia z młodością ma być receptą norweskiego szkoleniowca na sukces.

- Zespół ma ogromny potencjał. Mamy naprawdę świetne i doświadczone siatkarki jak Ola Jagieło czy Kasia Konieczna, zawodniczki o dużym potencjale jak Marlena Pleśnierowicz i kilka młodszych bardzo utalentowanych siatkarek, które pozostały w naszym klubie lub przyszły ze Szczyrku czy Legionowa. Pracujemy bardzo ciężko i wierzę, że jeśli będziemy w stanie to, co robimy na treningach przełożyć na mecze, to będziemy mogli wygrać z każdym - stwierdził Aleksandersen.

Kolejnym sprawdzianem dla bielszczanek będzie rozegrany od piątku do niedzieli Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała. Zawodniczki BKS-u Profi Credit sprawdzą swoją formę z zagranicznymi rywalkami. Na Podbeskidziu zagrają VKKP Brno, SC Poczdam oraz VCO Berlin. Mecze odbędą się w hali przy Rychlińskiego, gdzie bialska ekipa przygotowywała się do sezonu.

ZOBACZ WIDEO Mistrz Włoch nie miał litości. Derby dla Juventusu. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Plan Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Bielsko-Biała:

29.09 (piątek)

godz. 18:00 - VKKP Brno - SC Poczdam
godz. 20:00 - BKS Profi Credit Bielsko-Biała - VCO Berlin

30.09 (sobota)

godz. 18:00 – SC Potsdam - VCO Berlin
godz. 20:00 - BKS Profi Credit Bielsko-Biała - VKKP Brno

1.10 (niedziela)

godz. 11:00 - VKKP Brno - VCO Berlin
godz. 13:00 - BKS Profi Credit Bielsko-Biała - SC Potsdam

Czy BKS Profi Credit Bielsko-Biała pozostanie niepokonany w sparingach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL