WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Reprezentacja Polski mężczyzn

Znamy termin 16. Memoriału Wagnera. Turniej generalnym sprawdzianem Polaków przed MŚ 2018

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Przyszłoroczny Memoriał Huberta Jerzego Wagnera będzie dla reprezentacji Polski ostatnim testem przed Mistrzostwami Świata 2018. Towarzyski turniej odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia 2018.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

W czwartek Fundacja Huberta Jerzego Wagnera podała termin rozegrania 16. Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który rozpocznie się 24 sierpnia (piątek) i potrwa do 26 sierpnia (niedziela) 2018 roku.

Tym samym przyszłoroczny Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającymi się 10 września Mistrzostwami Świata 2018 w Bułgarii i we Włoszech. Na mundialu reprezentacja Polski będzie bronić tytułu mistrzów świata, w fazie grupowej Biało-Czerwoni zagrają w grupie D z Bułgarią, Finlandią, Iranem, Kubą i Portoryko.

Jak zapewniają organizatorzy, termin 16. Memoriału Wagnera sprawia, że do Polski przyjadą atrakcyjni rywale. Pozostali uczestnicy turnieju zostaną wkrótce przedstawieni.

Jednak nie jest znane miasto, w którym zagości Memoriał. Negocjacje z kandydatami trwają i powinny się wkrótce zakończyć.

Tegoroczną, 15. edycję Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, wygrała reprezentacja Polski przed Francją i Rosją. Turniej został rozegrany w Tauron Arenie Kraków.

ZOBACZ WIDEO: Kanonada w Mediolanie, Inter zdemolował Chievo. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]
Czy Polacy zawalczą o medale MŚ 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):