WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Stefana Veljković

Liu-Jo Nordmeccanica Volley Modena zainteresowana pozyskaniem gwiazdy Chemika Police

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Przed kilkoma tygodniami z Chemikiem Police pożegnała się Maret Balkestein-Grothues. Niebawem zespół może opuścić kolejna gwiazda. Liu Jo Nordmeccanica jest bowiem zainteresowana pozyskaniem Stefany Veljković już w styczniowym okienku transferowym.

W styczniu 2018 roku ponownie otwarte zostanie okienko transferowe w Serie A. Część włoskich klubów już teraz przymierza się do wzmocnień. Jednym z nich jest Liu-Jo Nordmeccanica Volley Modena. Jak informuje serwis Gazzetta di Modena, na celowniku działaczy znalazła się serbska środkowa Stefana Veljković

27-latka jest dobrze znana we Włoszech. W przeszłości występowała bowiem w Asystelu Novara i Asystelu MC Carnaghi Villa Cortese. Najlepsza środkowa Mistrzostw Europy 2017 od trzech lat jest związana z Chemikiem Police, jednak jak donoszą włoskie media, trwają rozmowy na temat wcześniejszego rozwiązania kontraktu. Jeżeli uda się je sfinalizować, siatkarka może opuścić Polskę już w styczniu. W przeciwnym razie, rozmowy na temat umowy reprezentantki Serbii z Liu Jo Modena zostaną wznowione po zakończeniu sezonu.

Niedawno znany włoski dziennikarz, Gian Luca Pasini poinformował, że podobny kierunek może obrać partner Stefany Veljković. Pozyskaniem Srećko Lisinaca zainteresowane ma być bowiem Cucine Lube Civitanova.

ZOBACZ WIDEO: Wilfredo Leon już chce mówić po polsku. "Wywiadem w naszym języku zaskoczył wszystkich"

Czy Chemik Police powinien rozwiązać kontrakt ze Stefaną Veljković?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL