Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarki KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWP SportoweFakty / Rafał Soboń / Na zdjęciu: siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Agnieszka Rabka odchodzi z KSZO

Anna Soboń
Anna Soboń
Wszystko wskazuje na to, że rozgrywająca KSZO Ostrowiec Św. - Agnieszka Rabka zmieni barwy klubowe i przeniesie się do Rzeszowa. Może to nie być koniec zmian kadrowych w zespole z hutniczego miasta.

Agnieszka Rabka to jedna z jaśniejszych postaci w bardzo dobrze spisującym się zespole KSZO, którego postawa w Lidze Siatkówki Kobiet jest sporym zaskoczeniem. Po jedenastu kolejkach podopieczne Adama Grabowskiego zajmują wysokie, szóste miejsce z dorobkiem szesnastu punktów.

Wiele wskazuje na to, że tak dobra postawa siatkarek pomarańczowo-czarnych może spowodować zmiany w kadrze ostrowczanek. Wygląda na to, że jako pierwsza z zespołem pożegna się rozgrywająca, Agnieszka Rabka. Podobnie może postąpić atakująca Anna Miros.

Jeśli chodzi o nowego pracodawce Rabki, to najprawdopodobniej będzie to trzeci w ligowej tabeli Developres SkyRes Rzeszów. Z Miros nadal trwają rozmowy, by zatrzymać ją w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Na chwilę obecna wygląda to tak, że kluby dogadują się miedzy sobą i wszystko wskazuje na to, że ta zmiana barw Agnieszki Rabki nastąpi między świętami a nowym rokiem. Jeśli chodzi o Annę Miros, to nadal rozmawiamy, by nasza atakująca pozostała w KSZO - skomentował sytuację prezes KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Mariusz Rokita.

ZOBACZ WIDEO: "Damy z siebie wszystko" #7. Marek Jóźwiak: Niech prezes Mioduski zajmie się Legią

Czy zaskoczyła cię decyzja Agnieszki Rabki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL