WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: siatkarze ONICO Warszawa

ONICO Warszawa zatrzymało ważnego zawodnika. Budowanie składu na kolejny sezon rozpoczęte

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Działacze ONICO Warszawa konsekwentnie pracują nad wzmocnieniem zespołu na kolejny sezon. Jak dotąd udało się przedłużyć kontrakt z jednym z liderów ekipy Stephane'a Antigi - Bartoszek Kwolkiem.

- Bardzo cieszymy się z nowego kontraktu Bartka Kwolka. To jedna z nadziei polskiej siatkówki, zawodnik wciąż bardzo młody, ale z doświadczeniem i sukcesami w rozgrywkach międzynarodowych. W tym sezonie stanowi o sile ofensywnej ONICO, ale wszyscy wiemy, że stać go na jeszcze więcej. Mamy nadzieję, że przyczyni się do sukcesów klubu, a może także reprezentacji. Nowa umowa Kwolka to również sygnał, że w Warszawie myślimy długofalowo, a projekt o nazwie "ONICO Warszawa" nabiera rozpędu - powiedział dyrektor sportowy ONICO Warszawa, Paweł Zagumny.

Bartosz Kwolek wymieniany jest jako jedna z nadziei polskiej siatkówki. W ubiegłym roku przyjmujący wraz z reprezentacją Polski U-21 zdobył tytuł mistrza świata juniorów. W finale młodzi Polacy pokonali Kubę 3:1, a Bartosz Kwolek został wybrany najlepszym przyjmującym czempionatu. To jednak niejedyne indywidualne wyróżnienie na jego koncie - wśród nagród zdobytych przez Bartosza Kwolka znajduje się również MVP mistrzostw świata i Europy kadetów, a także statuetka dla najlepszego przyjmującego podczas juniorskich mistrzostw Starego Kontynentu.

ZOBACZ WIDEO Prezes PZPS: Vital Heynen został wybrany znaczącą większością głosów

Czy przedłużenie kontraktu z Bartoszem Kwolkiem to dobra decyzja działaczy ONICO Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL