WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Agnieszka Kąkolewska

Polska środkowa odrzuciła ofertę z Serie A. Zwyciężyła lojalność wobec klubu

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Agnieszka Kąkolewska miała szansę jeszcze w obecnym sezonie przenieść się do Serie A. Zawodniczka zrezygnowała jednak z gry we Włoszech i postanowiła wypełnić swój kontrakt z Grot Budowlanymi Łódź.

Środkowa reprezentacji Polski i Grot Budowlanych Łódź w ostatnich dniach otrzymała poważną ofertę od jednego z klubów występujących w Serie A kobiet. O sprawie, na swoim twitterowym profilu, poinformował w środę Jakub Dolata. Decyzja musiała jednak zapaść natychmiast. Dzień później menedżer siatkarki zdradził, że Agnieszka Kąkolewska postanowiła dokończyć sezonu w barwach obecnej ekipy.

- To była szansa, ale mam nadzieję, że jeszcze kilka takich będzie. Przeważyła lojalność wobec zespołu który ma problemy z kontuzjami i pozostałby bez pola manewru. Myślę, że to bardzo odpowiedzialna decyzja. Ludzka. Kiedyś to do niej wróci. To świetna dziewczyna - skomentował decyzję zawodniczki w późniejszym wpisie Jakub Dolata.

Decyzja Agnieszki Kąkolewskiej to z pewnością bardzo dobra informacja dla sztabu szkoleniowego ekipy z Łodzi. 23-latka od początku sezonu jest bowiem mocnym punktem ekipy prowadzonej przez Błażeja Krzyształowicza. Grot Budowlani nadal pozostają w walce o Puchar Polski i mistrzostwo kraju.

ZOBACZ WIDEO Prezes PZPS: Vital Heynen został wybrany znaczącą większością głosów

Czy Agnieszka Kąkolewska postąpiła słusznie, odrzucając ofertę z Serie A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL