Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Jarosz WP SportoweFakty / Roksana Bibiela / Na zdjęciu: Jakub Jarosz

Jakub Jarosz zabrał głos po sytuacji z Ferdinando De Giorgim

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
Atakujący Asseco Resovii, Jakub Jarosz, wypowiedział się na Twitterze o sytuacji, która miała miejsce po meczu jego ekipy z Jastrzębskim. Wówczas zawodnik nie podał ręki trenerowi jastrzębian i byłemu selekcjonerowi Polaków, Ferdinando De Giorgiemu.

Na Jarosza spłynęła fala krytyki za jego zachowanie po niedzielnym spotkaniu Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel (3:0). Wtedy to siatkarz nie podziękował szkoleniowcowi De Giorgiemu poprzez gest podania dłoni (całą sytuację można zobaczyć tutaj).

We wtorek urodzony w 1987 roku gracz zabrał głos po zdarzeniu, które miało miejsce w niedzielę w hali Podpromie w Rzeszowie.

- Chciałbym skomentować sytuację o moim rzekomo celowym nie podaniu ręki trenerowi Jastrzębskiego Węgla. Zapewniam wszystkich zszokowanych, że był to zwykły przepadek i nie zauważyłem trenera drużyny przeciwnej - zakomunikował.

Jakub Jarosz (po prawej) ominął trenera Ferdinando De Giorgiego (po lewej) i nie podał mu ręki po spotkaniu (screen: Polsat Sport)Jakub Jarosz (po prawej) ominął trenera Ferdinando De Giorgiego (po lewej) i nie podał mu ręki po spotkaniu (screen: Polsat Sport)
- Po podaniu ręki ostatniemu zawodnikowi w zwycięskiej euforii pobiegłem cieszyć się z resztą sztabu naszej drużyny. Nie było to celowe - kontynuował. 

- Jestem jednak zdziwiony, że poważni dziennikarze podchwytują takie tematy. Czy naprawdę w PlusLidze nie dzieje się nic ciekawszego? Szanuję każdego zawodnika i trenera. Także tych, którzy nie powołali mnie do reprezentacji - obwieścił Jakub Jarosz.

ZOBACZ WIDEO Vital Heynen: Już dziś nie zgadzam się z prezesem. On widzi problemy, ja możliwości

Czy przekonuje Cię tłumaczenie Jakuba Jarosza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (12):

 • zdzo59 Zgłoś
  KUBA NIE PRZEJMUJ SIĘ-dziennikarze nie lubią RESOVI ciekawe czemu pan DRZYZGA nic nie mówił jak jego synalek paplał na lewo i prawo.Znawcy siatkówki już wybrali trenera kadry,zobaczymy
  Czytaj całość
  co powiedzą za pół roku ,ana koniec według nich najlepszy jest M.WLAZŁY którego bardzo szanuję ale statnio tu on taką gwizdą nie jest--- patrz statystyki.POZDRWIAM PA
  • Matusz Puszka Zgłoś
   Rudy fałszywy- jest, było i będzie :(
   • 63 Zgłoś
    Kuba, jesteś dorosłym człowiekiem. To jak się zachowujesz na boisku i poza nim jest Twoją sprawą. Jako dorosły facet powinieneś zdawać sobie sprawę, że nie musisz się tłumaczyć
    Czytaj całość
    ze swoich zachowań. Po prostu bierzesz za nie odpowiedzialność. Warto być zwyczajnie konsekwentnym w reprezentowanych postawach lub poglądach bo jeśli robisz inaczej stajesz się po prostu groteskowy. Ta całą sytuacja z ostatniego meczu zamieniła się w kabaret, który każdy z nas ogląda na codzień. Na co liczyłeś nie podając ręki przeciwnikowi? Że wszyscy kupią Ci kinder bueno i pochwalą? Mierz się z krytyką swoich zachowań, wyciągaj z nich wnioski a nie tłumacz się po fakcie w tak nieudolny sposób. Teraz pewnie zamiast skupić się na trenowaniu i budowaniu swojej formy czytasz internet i obciążasz niepotrzebnie głowę. A wszystko przez zwykłą dziecinadę, która miała pokazać kim Ty nie jesteś.
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

    ×
     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL