Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hana Cutura WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Hana Cutura

Nie zawsze oglądało się przyjemnie. Antyszóstka sezonu LSK

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
Liga Siatkówki Kobiet stała na przeciętnym poziomie i mało kto twierdzi inaczej. Ostatnio chwaliliśmy jej najlepsze zawodniczki, a w tym zestawieniu ocenimy, kto nie podwyższał poziomu ekstraklasy siatkarek.

Alicja GrabkaAlicja Grabka
Rozgrywająca: Alicja Grabka (Legionovia Legionowo)

Podstawowa siatkarka kadry juniorek, która umiała zająć szóstą pozycję na mistrzostwach świata, zaskakująco łatwo przegrała walkę o miejsce w pierwszym składzie Legionovii z Pauliną Szpak, którą swego czasu umieszczaliśmy w Antyszóstce sezonu. Jednak Szpak wyraźnie się poprawiła, a Grabka została w miejscu i pod względem rozwoju sportowego ten sezon był dla niej bardzo nieudany. Mamy nadzieję, że w biało-czerwonych barwach będzie spisywała się lepiej. Zwycięskie baraże z MKS-em Kalisz pokazały, że rozgrywającą legionowskiego klubu stać na dobrą grę i miano najlepszej rozgrywającej ze swojego rocznika.

Czy kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet będzie lepszy niż miniony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

 • Stronghold Zgłoś
  Grabka za swój błyskotliwy sezon dostała nawet powołanie do kadry. Parafrazując klasyka - "sorry, takiego mamy selekcjonera" ;-)
  • fakiewicz Zgłoś
   Cutura to... znakomite warunki fizyczne i przeciętne umiejętności siatkarskie. Spodziewano się pełnowartościowej zmienniczki- bo to przecież reprezentantka Kroatii, ale niestety.... Nie
   Czytaj całość
   dopisało ani jej przyjęcie, ani atak... czasami jej bezradność była dosłownie..... wkur....ca.Podobno jest już na wylocie.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL