Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał Buszek WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Rafał Buszek

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle potwierdziła odejścia. Rafał Buszek opuszcza klub

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Rafał Buszek po trzech sezonach spędzonych w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle zmienia barwy klubowe. Zespół oficjalnie pożegnał się również z innymi zawodnikami, z Maurice'em Torresem i Marco Falaschim na czele.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ze względu na grę w turnieju finałowym Ligi Mistrzów sezon zakończyła o tydzień później w porównaniu do innych drużyn. 

Nadszedł więc czas na podzielenie się zmianami w klubie z kibicami. Z drużyny odeszli Maurice Torres i Marco Falaschi, obaj obrali włoski kierunek. Pierwszy z nich przejdzie do Kioene Padwa, natomiast rozgrywający do BCC Castellana Grotte.

Do Asseco Resovii Rzeszów powróci Rafał Buszek, który w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wywalczył dwa tytuły mistrzowskie. Przyjmujący w stolicy Podkarpacia w przeszłości już miał okazję grać, był zawodnikiem zespołu w latach 2010-2015, z czego dwa sezony spędził na wypożyczeniu. 

ZAKSĘ opuszczą również Aleksander Maziarz, Krzysztof Zapłacki i Korneliusz Banach, którzy w ostatnim sezonie nie dostawali praktycznie szans na grę od Andrei Gardiniego. 

W przyszłym sezonie w barwach kędzierzyńskiego klubu grać nie będą Krzysztof Rejno i Kamil Semeniuk - według naszych informacji trafią do Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Nowym team managerem będzie Wojciech Serafin, który po zwolnieniu z Dafi Społem Kielce, pojawił się w sztabie ZAKSY.

ZOBACZ WIDEO Gdańszczanie napisali piękną historię. Damian Schulz: Medal to wisienka na torcie

Czy ZAKSA podejmuje słuszne decyzje kadrowe?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL