Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze Aluronu Virtu Warty ZawiercieWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Drugi libero zostaje w Aluronie Virtu Warcie Zawiercie

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Kolejny zawodnik przedłużył kontrakt z Aluronem Virtu Wartą. Jest nim Krzysztof Andrzejewski, drugi libero drużyny z Zawiercia, który bardzo dobrze uzupełniał się w minionym sezonie z Taichiro Kogą.

Dla drugiego libero Aluronu Virtu Warty Zawiercie nadchodzący sezon będzie drugim w barwach Jurajskich Rycerzy. Krzysztof Andrzejewski wystąpił w 62 meczach minionych rozgrywek PlusLigi, tworząc duet świetnie uzupełniających się zawodników na tej pozycji z Taichiro Kogą.

- Przyjechałem na Jurę Krakowsko-Częstochowską z dalekich Warmii i Mazur - mówi 35-latek. - Tworzymy twierdzę przy Blanowskiej. Przez nasze wrota wchodzą najlepsi kibice w Polsce. Oni zdzierają gardło, a my walczymy na sto procent. Wszyscy dają z siebie maksa - dodaje w specjalnie przygotowanym filmiku:

Andrzejewski jest więc kolejnym graczem, po Łukaszu Swodczyku, Michale Żuku, Taichiro Kodze i Grzegorz Boćku, który zostaje w Aluronie Virtu Warcie na kolejny sezon. Nowym trenerem drużyny będzie natomiast Mark Lebedew.

Czy Koga-Andrzejewski jest najlepszym duetem libero w PlusLidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL