Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł GrycWP SportoweFakty / Iza Zgrzywa / Paweł Gryc

Paweł Gryc zostaje w Łuczniczce Bydgoszcz

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Paweł Gryc zdecydował się przedłużyć kontrakt z drużyną, która w barażach zapewniła sobie prawo gry w PlusLidze w sezonie 2018/2019. - Zmieni się moja rola na boisku i w kolejnym sezonie będę występował na pozycji przyjmującego - zapowiada zawodnik.

W kolejnych rozgrywkach PlusLigi w barwach Łuczniczki Bydgoszcz dalej będzie występował Paweł Gryc. Atakujący nie będzie już jednak grał na swojej starej pozycji. - Zmieni się moja rola na boisku i w kolejnym sezonie będę występował na pozycji przyjmującego - zapowiada.

- Jestem szczęśliwy, że będę mógł nadal reprezentować barwy bydgoskiej drużyny. Mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć jak najlepszy wynik - dodaje w wypowiedzi dla oficjalnego serwisu internetowego klubu znad Brdy. W minionym sezonie Gryc zdobył dla Łuczniczki 217 punktów, a w obliczu problemów kadrowych z powodzeniem grał również na przyjęciu. Dwukrotnie otrzymał z rąk komisarza statuetkę MVP.

22-latek jest szóstym zawodnikiem w kadrze bydgoskiej ekipy na przyszły sezon. Ważne kontrakty mają bowiem: Bartosz Filipiak, Adam Kowalski, Kacper Bobrowski, Michał Szalacha oraz Piotr Sieńko. W sztabie trenerskim pozostają natomiast Jakub Bednaruk, Przemysław Michalczyk i Tomasz Stasiak.

ZOBACZ WIDEO Polscy siatkarze pokonają 60 tysięcy kilometrów. "Będzie okazja zobaczyć kawałek świata"

Czy Gryc będzie kluczowym zawodnikiem Łuczniczki w nowym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL