Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Kurek w barwach Ziraatu Bankasi AnkaraMateriały prasowe / ziraatbankasisporkulubu.com / Na zdjęciu: Bartosz Kurek w barwach Ziraatu Bankasi Ankara

Bartosz Kurek może wrócić do PlusLigi! Hit transferowy jest możliwy

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
To może być największy hit transferowy przed nowym sezonem PlusLigi. Szefowie Stoczni Szczecin chcą ściągnąć do swojego klubu Bartosza Kurka i wcale nie jest to nierealne.

Bartosza Kurka do podpisania kontraktu ze Stocznią Szczecin ma skłonić przede wszystkim fakt, że do Chemika Police może wrócić Anna Grejman, życiowa partnerka reprezentanta Polski. Przyjmująca występowała już w drużynie aktualnego mistrza kraju w sezonie 2013/2014.

Przed minionym sezonem ligowym Kurek i Grejman związali się z tureckimi klubami. 29-latek reprezentował barwy Ziraat Bankasi Ankara, a jego partnerka grała w Ankara Karayollari. Jeśli rzeczywiście podpiszą kontrakty ze Stocznią i Chemikiem, to nadal będą blisko siebie, a to może przesądzić o transferze Bartosza Kurka do 12. zespołu sezonu 2017/2018. 

Zresztą roczny pobyt w Ziraat Bankasi Ankara nie był zbyt udany dla 29-letniego przyjmującego. Kurek miał być liderem zespołu, a tymczasem musiał skupić się na leczeniu kontuzji. Został powołany przez Vitala Heynea do szerokiej kadry reprezentacji Polski na tegoroczną Ligę Narodów, ale w pierwszym turnieju w Katowicach i Krakowie nie wystąpi.

Z kolei klub ze Szczecina w sezonie 2018/2019 ma dysponować większym budżetem ze względu na podpisanie umowy ze Stocznią, nowym sponsorem tytularnym. W kręgu zainteresowań szefów drużyny jest również wieloletni rozgrywający Asseco Resovii Rzeszów Lukas Tichacek

Na razie klub milczy jednak w sprawie nowych transferów. Pożegnano się jednak już z kilkoma zawodnikami. Z klubu odeszli m. in. Bartosz Gawryszewski, Michał Ruciak czy Justin Duff.

ZOBACZ WIDEO "Pozytywny wariat". Dawid Konarski o Vitalu Heynenie

Czy Bartosz Kurek podpisze kontrakt ze Stocznią Szczecin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL