WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Katarzyna Zaroślinska-Król

Katarzyna Zaroślińska-Król odchodzi z Chemika, zmiany w beniaminku LSK

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Katarzyna Zaroślińska-Król nie będzie reprezentowała barw Chemika Police w kolejnym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Zmiany także w beniaminku, E.Leclerc Radomce Radom, z którym pożegnały się cztery zawodniczki.

Po dwóch sezonach drużynę Chemika opuszcza Katarzyna Zaroślińska-Król. Atakująca zdobyła z drużyną z Polic dwa złote medale Ligi Siatkówki Kobiet, triumfowała także w Pucharze Polski. Zdobyty w pierwszym roku gry tytuł mistrzowski był dla leworęcznej zawodniczki premierowym w jej karierze. W ostatnich rozgrywkach skrzydłowa zmagała się z problemami zdrowotnymi, które ograniczyły liczbę jej występów.

Z kolei E.Leclerc Radomkę Radom opuszczają cztery siatkarki: atakująca Oriana Miechowicz, środkowe Dominika Czajka i Katarzyna Śmieszek i libero, Aleksandra Bator. Ostatnia z wymienionych zostanie jednak wypożyczona, aby za rok wrócić do beniaminka LSK. - Cały sezon będę wspominać bardzo dobrze. Wszyscy razem stworzyliśmy naprawdę fajny zespól, jednak jak pewnie każdej z nas, na zawsze utkwi mi w pamięci udział w turnieju finałowym Pucharu Polski. Towarzyszyło temu wiele emocji i była to naprawdę super przygoda i dobra lekcja siatkówki - mówi Miechowicz.

Wiadomo także, iż w historycznym dla Radomki przyszłym sezonie dalej będziemy mogli oglądać w jej szeregach: Renatę Białą, Julitę Kingę Molendę i Majkę Szczepańską.

ZOBACZ WIDEO Michał Kubiak: Składu na kolejny mecz nikt nie jest w stanie przewidzieć

Czy odejście Zaroślińskiej z Chemika jest dla Ciebie zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL