Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Malwina Smarzek WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Malwina Smarzek

Liga Narodów Kobiet: Korea Południowa - Polska na żywo w TV i online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W czwartek, w ramach Ligi Narodów Kobiet, odbędzie się mecz Korea Południowa - Polska. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Liga Narodów LIVE: Korea Południowa - Polska na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W czwartek (31 maja) o godzinie 16:30 rozpocznie się spotkanie Korea Południowa - Polska w ramach Ligi Narodów Kobiet. Transmisja TV na antenie Polsat Sport.

Starcie Korea Południowa - Polska można obejrzeć także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Ipla TV. Usługa jest dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu i można korzystać z niej również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce dobrze radzi sobie podczas Ligi Narodów. Z wyżej notowanymi rywalami Biało-Czerwone toczą wyrównane boje i jeśli ta tendencja się utrzyma, to podopieczne trenera Jacka Nawrockiego utrzymają się w siatkarskiej elicie. W czwartek rywalem Polek będzie reprezentacja Korei Południowej.

Początek meczu Korea Południowa - Polska: 16:30. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Bartłomiej Lemański: Założyłem sobie cel, żeby zatrzymać Muserskiego. Na razie się nie udało

Czy będziesz oglądać mecz Korea Południowa - Polska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL