Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dominik DepowskiWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Dominik Depowski

GKS Katowice ma nowego przyjmującego

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Dominik Depowski zasilił szeregi GKS-u Katowice. Młody przyjmujący, były już zawodnik Asseco Resovii Rzeszów, jest więc czwartym siatkarzem na tej pozycji w drużynie prowadzonej przez Piotra Gruszkę.

Po ciszy związanej z transferami, w poniedziałek GKS Katowice zakontraktował nowego siatkarza. Został nim Dominik Depowski. - To młody, ale bardzo utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który ciągle chce się uczyć oraz polepszać swój warsztat. Potrzebowaliśmy takiego przyjmującego, dlatego bardzo się cieszymy, że Dominik dołącza do GieKSy - mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki w klubie ze Śląska.

W ostatnim sezonie przyjmujący bronił barw swojego macierzystego zespołu, Asseco Resovii Rzeszów. Wcześniej był wypożyczony do Espadonu Szczecin i grał m.in. w Politechnice Warszawskiej.

22-latek jest więc czwartym graczem na pozycji przyjmującego w składzie GKS-u na nowy sezon PlusLigi. Wcześniej klub pozyskał Tomasa Rousseaux, ważną umowę miał Rafał Sobański, zaś kontrakt przedłużył Gonzalo Quiroga.

ZOBACZ WIDEO Kontrowersyjna sytuacja w meczu Polska - Niemcy. "Może trochę nas pobudziła"

Czy Depowski będzie podstawowym zawodnikiem GKS-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL