Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartłomiej GrzechnikWP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Bartłomiej Grzechnik

Środkowy zostaje w MKS-ie Będzin

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Bartłomiej Grzechnik jest kolejnym siatkarzem, który zostaje w MKS-ie Będzin na sezon 2018/2019 PlusLigi. - Myślę, że do pozostania w Będzinie przekonała mnie wizja budowy ciekawego zespołu - mówi środkowy.

Powoli kształtuje się skład MKS-u Będzin na nowy sezon PlusLigi. Po Michale Poterze, Arturze Ratajczaku i Łukaszu Kozubie kolejnym siatkarzem, który zdecydował się pozostać w składzie trzynastej drużyny minionych rozgrywek, jest Bartłomiej Grzechnik. Będzie to dla niego drugi rok występów w zespole z Zagłębia Dąbrowskiego.

- Mam nadzieję, że nowy sezon będzie lepszy od poprzedniego i pokażę w nim wszystko to, na co mnie tak naprawdę stać - mówi środkowy dla oficjalnego portalu MKS-u. - Myślę, że do pozostania w Będzinie przekonała mnie wizja budowy ciekawego zespołu, osoba trenera Gido Vermeuelena oraz zawodników, z którymi do tej pory bardzo dobrze mi się współpracowało - podkreśla.

- Ostatnie rozgrywki nie były łatwe, ale mimo to udało nam się utrzymać bardzo dobrą atmosferę w szatni. Mam nadzieję, że w nowym sezonie atmosfera będzie równie sprzyjająca i przełoży się na lepszy rezultat - dodaje Grzechnik.

Nowymi zawodnikami w będzińskim klubie są Adrian Buchowski i Jake Langlois. Działacze pożegnali się natomiast z: Rafaelem Araujo, Janem Klobucarem, Zlatanem Jordanowem, Jonah Seifem i Marcinem Walińskim.

ZOBACZ WIDEO Fabiański może wrócić do Londynu. "Do jego zachodniej części"

Czy Grzechnik będzie podstawowym środkowym MKS-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL