Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kornelia MoskwaWP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Kornelia Moskwa

BKS Profi Credit Bielsko-Biała kompletuje kadrę. Kornelia Moskwa przedłużyła kontrakt

Natalia Bugiel
Natalia Bugiel
Działacze BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała kontynuują proces budowy kadry na nadchodzący sezon. Kontrakt z klubem przedłużyła Kornelia Moskwa.

Władze BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała intensywnie pracują nad kontraktami. Sukcesem zakończyły się negocjacje z Kornelią Moskwą i siatkarka ta kolejny sezon spędzi w BKS-ie. Do klubu tego trafiła w 2014 roku i jej regularny rozwój sprawił, że obecnie jest jedną z kluczowych zawodniczek bialskiego klubu.

- Bardzo się cieszę, że kolejny sezon spędzę w Bielsku-Białej. Chcę się rozwijać, zdobywać doświadczenie i jestem pewna, że dzięki współpracy z trenerem Bartłomiejem Piekarczykiem i z nowym zespołem to osiągnę. Stworzyliśmy fajny zespół więc kolejny sezon zapowiada się bardzo ciekawie, pełen walki i pozytywnych emocji. Już nie mogę się doczekać pierwszego treningu i meczu w tej niesamowitej atmosferze, jaką tworzą zawsze nasi kibice - powiedziała Moskwa w rozmowie z klubowym serwisem.

Dla 22-letniej środkowej będzie to piąty sezon w BKS-ie. Z przedłużenia umowy z siatkarką zadowolony jest szkoleniowiec ekipy z Bielska-Białej. - Ma bardzo duże możliwości w bloku, jeszcze spore rezerwy w ataku a zagrywką już w tym sezonie pokazała, że jest w stanie zagrozić przeciwnikowi. Rywalizacja na środku siatki zapowiada się bardzo ciekawie - ocenił Bartłomiej Piekarczyk.

Wcześniej umowy z BKS-em przedłużyły Emilia Mucha, Katarzyna Konieczna, Julia Nowicka, Olivia Różański i Martyna Świrad. Do klubu dołączyły Paulina Maj-Erwardt oraz Nina Herelova. Z kolei zespół opuszczą Marlena Pleśnierowicz i Izabela Lemańczyk, a karierę zakończyła Aleksandra Jagieło.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Grzegorz Krychowiak: Było ciężko, ale życie toczy się dalej

Czy BKS Profi Credit Bielsko-Biała w przyszłym sezonie powalczy o medale mistrzostw Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL