WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarek

Liga Narodów Kobiet: Polska - Rosja na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W środę, w ramach Ligi Narodów Kobiet w siatkówce, odbędzie się mecz Polska - Rosja. Transmisja TV na antenie Polsat Sport i Polsat Super. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Liga Narodów Kobiet LIVE: Polska - Rosja na żywo. Transmisja TV, stream online

W środę (13 czerwca) o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie Polska - Rosja w ramach Ligi Narodów Kobiet w siatkówce. Transmisja TV na antenie Polsat Sport i Polsat Super.

Starcie Polska - Rosja można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Ipla TV. Usługa wystartuje po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać takżę na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Polski kobiet w Wałbrzychu zmierzy się z reprezentacją Rosji. Kadra narodowa rywali jest w trakcie przebudowy i wciąż szuka swojego stylu. Starcia Polski z Rosją zawsze są pełne emocji. Tego też możemy się spodziewać po środowym pojedynku.

Początek meczu Polska - Rosja: 20:30. Transmisja TV: Polsat Sport i Polsat Super. Stream online: Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Litwa. Robert Lewandowski: To zwycięstwo niewiele daje. Nieraz trudniej strzelić gola na treningu

Czy będziesz oglądać transmisję z meczu Polska - Rosja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL