Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sarah Clement WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Sarah Clement

Oficjalne pożegnania w Krakowie. Trzy szóstkowe zawodniczki opuściły drużynę

Monika Skrzyniarz
Monika Skrzyniarz
Po ogłoszeniu przedłużeń kontraktów w Treflu Proximie nadszedł czas na pożegnania. Krakowski klub postanowił zakończyć współpracę z ośmioma zawodniczkami.

Trefl Proxima Kraków prężnie działa na rynku transferowym. Po tym jak przedłużył kontrakt z sześcioma zawodniczkami: Eweliną Brzezińską, Adrianną Budzoń, Klaudią Kulig, Aleksandrą Szymańską oraz Martyną i Justyną Łukasik, z resztą ubiegłorocznych siatkarek postanowił się pożegnać.

We wspomnianym gronie znalazło się aż osiem zawodniczek, z czego trzy decydowały o sile drużyny w ubiegłych rozgrywkach zakończonych szóstą pozycją w lidze. Mowa o Sarah Clement, Zsuzsannie Talas i Rebecce Pavan, a także Darii Paszek, Kindze Wysokińskiej, Jowicie Jaroszewicz, Pauli Słoneckiej oraz Agnieszce Woźniak.

Choć odejście Pavan było przesądzone już jakiś czas temu ze względu na zakończenie kariery, Talas i Clement postanowiły wybrać odmienną od Trefla Proximy ścieżkę i teraz klub z grodu Kraka zapowiada nowe wzmacniające transfery. Nazwiska nowych zawodniczek poznamy w najbliższym czasie.

ZOBACZ WIDEO Pierwszy taki trening w historii polskiej siatkówki. Dziennikarz WP zakończył go z kontuzją

Czy twoim zdaniem Zsuzsanna Talas i Sarah Clement sprawdziły się w ubiegłych rozgrywkach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL