Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Konrad BuczekWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Konrad Buczek

ONICO Warszawa zakontraktowało polskiego rozgrywającego

Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
Konrad Buczek został nowym rozgrywającym ONICO Warszawa. 24-letni rozgrywający spędził ostatni sezon w pierwszoligowym Aqua-Zdrój Volleyball Team Wałbrzych.

- Jako rodowity warszawianin bardzo cieszę się z przeprowadzki do mojego miasta - po sześciu latach wreszcie wracam do domu. Zawsze marzyłem o graniu w stołecznym klubie i moje marzenie w końcu się spełniło. Wierzę, że będzie to dla mnie bardzo udany rok. Mam nadzieję, że razem osiągniemy znakomity wynik - powiedział Konrad Buczek, który związał się z ONICO Warszawa roczną umową z opcją przedłużenia jej na kolejny sezon.

Mierzący 190 cm wzrostu rozgrywający zaczynał karierę w MKS MDK Warszawa, zaś kibicom PlusLigi powinien być znany przede wszystkim z występów w AZS-ie Częstochowa (2013-2015, 2016-2017).

Buczek będzie zmiennikiem dla Francuza Antoine'a Brizarda, który już w lutym tego roku przedłużył swój kontrakt w stołecznym klubie. Nowymi graczami ONICO, które przebudowuje skład po niesatysfakcjonującym sezonie 2017/2018, zostali już Mateusz Janikowski (Metro Warszawa), Piotr Łukasik i Dominik Jaglarski (BBTS Bielsko-Biała), Łukasz Wiese (Aich/Dob Posojilnica), Rafael Araujo (MKS Będzin) oraz Graham Vigrass (Berlin Recycling Volleys).

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Pech Radosława Majdana. "Łąkotka mi pękła w kilku miejscach"

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL